Меню сайта


Календарь новостей
«  Березень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Форма входа

Поиск

Друзья сайтаБродячие собаки
FILE LOAD - защита вашего ПК
СЕРИАЛ - качай сериалы бесплатно
Рубежанский Бизнес-Портал


Наш опрос
Чи готові Ви платити за новими тарифами?
Всього відповідей: 280Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Приветствую Вас, Гость · RSS 19.10.2021, 19:42

Главная » 2011 » Березень » 16 » До відома абонентів КП "РВУВКГ"
До відома абонентів КП "РВУВКГ"
15:04

Шановні абоненти!

       Комунальне підприємство «Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Рубіжанської міської ради (далі по тексту - КП «РВУВКГ») визначене виконавцем послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення на території громади м. Рубіжного Луганської області.
         Відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, діяльність КП «РВУВКГ» по надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення споживачам має бути на підставі публічного договору. Умови надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення визначаються в Договорі «Про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення» розробленого відповідно до типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України N 630 від 21 липня 2005 р.. Укладання Договорів «Про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення» здійснюється на умовах приєднання споживачів (принцип статті 634 Цивільного кодексу України). З умовами надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення та формою Договору «Про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення» можна ознайомитися у абонентському відділі КП «РВУВКГ» у робочі дні за адресою: м. Рубіжне, вул. Менделєєва, 49, з 700 до 1600 , п’ятниця з 700 до 1500, перерва 1200 до 1248. Дійсність цієї пропозиції не обмежена часом, пропозиція дійсна для всіх споживачів, що отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.
          КП «РВУВКГ» доводить до споживачів умови  Договору «Про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення», що стосуються оплати та відповідальність за начисленні та  несвоєчасно сплачені  послуги:
  • Послуги з централізованого водопостачання та водовідведення надаються споживачам за встановленими  цінами/тарифами  на  житлово-комунальні  послуги, затвердженими  органами  виконавчої  влади  та органами місцевого самоврядування  відповідно  до   їх   повноважень.
  • Розрахунковим періодом є календарний місяць.  Оплата за послуги вноситься не пізніше 20 числа місяця, що настає  за  розрахунковим.
  • За прострочення розрахунку за надані послуги нараховується пеня в розмірі 0,1% від суми боргу за кожний день прострочення розрахунку.
           КП «РВУВКГ» пропонує усім споживачам звернутися до абонентському відділі КП «РВУВКГ» (особисто з паспортом та ідентифікаційним кодом) для підписання Договору «Про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення». Якщо за станом здоров'я (або з інших поважних причин) споживач немає змоги з'явитися до абонентського відділу, КП «РВУВКГ» надішле повноважного представника до таких осіб. Інформація за телефоном 6-22-04, 6-13-51, 6-13-52.
 
        Фактичне споживання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення, здійснення будь яких дій спрямованих на отримання послуг та сплата за отримані послуги  вважаються згодою на отримання послуг відповідно до Договору «Про надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення» розробленого КП «РВУВКГ» відповідно до типового договору (принцип частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України).
 
      КП «РВУВКГ» доводить до відома споживачів послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, що відповідно до Закону України  N  2795-VI  від  17.12.2010р. «Про внесення зміни до Закону України «Про тимчасову заборону стягнення з громадян України пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги» нарахування та стягнення пені за  несвоєчасне  внесення  плати  за житлово-комунальні  послуги  здійснюються  на суму заборгованості, яка утворилася з 1 січня 2011 року.
        Виходячи з умов статті 534 Цивільного кодексу України, черговість погашення вимог по грошовим зобов’язанням буде визначатися КП «РВУВКГ» - у першу чергу сплачені боржником кошті будуть зараховуватися в рахунок погашення нарахованої та несплаченої пені, після повного погашення пені сплачені боржником кошті будуть зараховуватися в погашення основного боргу.

З повагою, адміністрація КП "РВУВКГ"

Просмотров: 1433 | Добавил: sender
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Конструктор сайтів - uCoz