Меню сайта

Оплата Online


Календарь новостей
«  Март 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Форма входа

Поиск

Друзья сайта



Бродячие собаки
FILE LOAD - защита вашего ПК
СЕРИАЛ - качай сериалы бесплатно
Рубежанский Бизнес-Портал


Наш опрос
Оформили ли вы субсидию?
Всего ответов: 109



Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Приветствую Вас, Гость · RSS 22.11.2017, 15:05

Главная » 2016 » Март » 9 » Зняття показників будинкових засобів обліку
Зняття показників будинкових засобів обліку
07:33

З метою врегулювання питання взаємовідносин між суб’єктами господарювання, предметом діяльності яких є надання житлово-комунальних послуг (далі – виконавців), і фізичною та юридичною особою (далі – споживачів), які отримують або мають намір отримувати послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, Департамент систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України повідомляє, що відповідно до вимог пункту 14 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (із змінами), показання будинкових засобів обліку знімаються представником виконавця один раз на місяць у присутності постачальника та представника споживачів. Показання квартирних засобів обліку знімаються споживачем щомісяця.

Представником споживачів може бути фізична або юридична особа, яка отримує або має намір отримувати послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Тобто, щомісячні показники будинкових засобів обліку теплової енергії або води повинні зніматися у присутності:

  • якщо в будинку, в якому встановлено будинкові засоби обліку теплової енергії або води, створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, — представників (мешканців будинку) відповідного об’єднання співвласників багатоквартирного будинку;
  • якщо в будинку, в якому встановлено будинкові засоби обліку теплової енергії або води, створено житлово-будівельний кооператив, — представників (мешканців будинку) відповідного житлово-будівельного кооперативу;
  • у разі обслуговування будинку підприємством з управління або утримання будинків, споруд та прибудинкових територій (всіх форм власності) – представників відповідного підприємства.

Щомісячні показники будинкових засобів обліку теплової енергії або води можуть зніматися у присутності мешканців відповідного багатоквартирного будинку.

Просмотров: 277 | Добавил: sender
Всего комментариев: 0
Конструктор сайтов - uCoz