Каталог статей
Меню сайта


Категории каталога
Статьи в "РуНо" [3]
Статьи, опубликованные в газете "Рубіжанські Новини"
Статьи в других печатных изданиях [14]
Статьи из интернет-ресурсов [119]

Форма входа

Поиск

Друзья сайтаБродячие собаки
FILE LOAD - защита вашего ПК
СЕРИАЛ - качай сериалы бесплатно
Рубежанский Бизнес-Портал


Наш опрос
Чи готові Ви платити за новими тарифами?
Всього відповідей: 286Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Приветствую Вас, Гость · RSS 01.12.2021, 18:28

Главная » Статьи » Статьи из интернет-ресурсов

Мінрегіон про єдину тарифну політику
В ході селекторної наради з керівниками регіонів Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк прокоментував тему впровадження єдиної тарифної політики.

«Ми повинні говорити про фінансово-економічну стабілізацію ситуації в галузі через забезпечення рентабельного функціонування підприємств ЖКГ. Тільки через реформування системи управління ми можемо говорити про створення конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг. В свою чергу умови ринку забезпечать технічну модернізацію задля підвищення ресурсо- та енергоефективності об’єктів галузі» - підкреслив Анатолій Близнюк.

Через економічну необґрунтованість тарифів (в середньому рівень відшкодування собівартості послуг складає 63%) збитки підприємств по галузі станом на 1 липня поточного року складають 2,3 млрд. гривень.

Для стабілізації фінансово-економічного стану підприємств теплоенергетики Урядом виділено субвенцію з державного бюджету у сумі 3,6 млрд. грн. на покриття різниці в тарифах для населення.

Президент країни Віктор Янукович приділяє особливу увагу впровадженню реформ в системі ЖКГ. В свою чергу, на виконання доручень керівництва держави, Міністерством внесено пропозиції щодо єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги. Зокрема, готуються пропозиції з відшкодування за рахунок державного бюджету витрат підприємств, що здійснюють перекидання води у маловодні регіони.

У законодавчому порядку вирішуються питання організації комерційного обліку теплової енергії та води у сфері комунальних послуг. Перед регіонами вже поставлені нагальні завдання щодо організації обліку споживання комунальних послуг.

Нещодавно Указом Президента України затверджений склад Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг. Керівник Мінрегіону висловив своє бачення можливого формату співпраці з державним регулятором природних монополій: «Ми добре розуміємо, що без запровадження економічно обґрунтованих тарифів неможливо суттєво покращати фінансово-економічну ситуацію в галузі, тому докладаємо усіх зусиль для скорішого становлення діяльності новоутвореної Нацкомісії і з перших кроків відбудовуємо конструктивні засади подальшого співробітництва з нею».


Источник: http://www.minregionbud.gov.ua
Категория: Статьи из интернет-ресурсов | Добавил: sender (09.08.2011)
Просмотров: 968 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Конструктор сайтів - uCoz